Dalidó

2018. január 13-án  megrendezésre került a Kölcsey Központban a Farsangnyitó Dalidó. Céhes hagyományokat felelevenítő programon az ide látogató diákok és szüleik megismerkedhettek a Debreceni Szakképzési Centrum tagintézményeinek különböző szakmakínálatával.

Bővebben...

"Körzeti Tagintézményi" Futsal torna

2018. január 12-én 9:00 órától kezdődött  a Debreceni SZC Beregszászi Pál Szakgimnáziuma és Szakközépiskolájában  a "Körzeti Tagintézményi" Futsal torna (CEFU),  melyen a Debreceni Szakképzési Centrum kilenc Tagintézménye vesz részt. 

Bővebben...

Bolyai Matematika Csapatverseny

2018. január 5-én zajlottak le a Bolyai Matematika Csapatverseny körzeti fordulói, melyen tanulóink szépen helyt álltak. A csapatoknak 13 feleletválasztós és 1 írásbeli kidolgozást igénylő feladatot kellett megoldaniuk mindössze 60 perc alatt.

Bővebben...

2017/2018. tanév versenyeredmények

Bővebben...

Szakképzésben rejlő lehetőségek

A Debreceni Szakképzési Centrum 2017. december 18-án évértékelő sajtótájékoztatót tartott a 9. évfolyamra történő beiskolázás, a keresztféléves felnőttoktatási képzések és a tagiskoláiban az elkövetkezendő időszakban bekövetkező fejlesztésekről.

Bővebben...

Ígéretes irányító a Péchyben

Iskolánk 9. D osztályos tanulója, Kunkli László a Gladiators Amerikai Football Csapat játékosa.

Bővebben...

Kérdésed van? Keress minket bizalommal!     felveszem a kapcsolatot