ÁSZÉV elődöntő eredményei

Bővebben...

Építész klub

Az intézmények közti együttműködés keretében 2018. március 12. hétfőn este iskolánkat öt diák és egy tanár képviselte a Debreceni Egyetem Műszaki Karának Építész Tanszéke által szervezett építész klubon.Ezt az eseményt hagyományosan szemeszterenként három-négy alkalommal rendezik meg.

Bővebben...

Országos Szakmai Tanulmányi Verseny

Kelemen Gábor 5/13. B osztályos épületgépész technikus tanuló bejutott az  Országos Szakmai Tanulmányi Verseny döntőjébe. 

Bővebben...

Épületgépész szakmai bemutató

2018. február 28-án az iskola Tetőtéri klubjában szakmai előadáson vehettek részt a végzős épületgépész technikus tanulóink.

Bővebben...

Terítéken a műszaki képzések

Az elmúlt időszakban nagyvállalatok egész sora költözött Debrecenbe, ezért kiemelten fontos ügy manapság a városban műszaki képzés a helyi oktatásban. A szakképzést és az egyetemi mérnökképzést is szükséges ezekhez az igényhez hozzáigazítani.

Bővebben...

"SZÉP MAGYAR BESZÉD"

Bedő Balázs 11. B osztályos tanuló a  Kazinczy-verseny megyei fordulóján első helyezést ért el.

Bővebben...

Kérdésed van? Keress minket bizalommal!     felveszem a kapcsolatot