Korszerű berendezések érkeztek

A Robert Bosch Kft.-vel történt együttműködési megállapodás keretein belül, diákjaink ezekkel is ismerkedhetnek 2018. szeptemberétől!

Bővebben...

Felvételi tájékoztató 2018-2019

Bővebben...

Határtalanul! HAT-17-02

Többször adtunk már hírt az iskola nyertes Határtalanul! HAT-17-02 pályázatáról. Ennek keretein belül 15 diák vett részt három hetes szakmai gyakorlaton Glauchauban. Honlapunkon most már elérhető az erről az időszakról készült rövid videónk is.

Bővebben...

A Raichle-palota felmérése a Határtalanul! program támogatásával

Iskolánk megnyerte a Határtalanul! program pályázatát, amely lehetővé tette, hogy Szabadkára utazzunk, és ott felmérjük a Raichle-palotát. Leendő építészként több társammal együtt örömmel jelentkeztünk erre a szakmai kihívásra. Először felkészítő foglalkozásokon ismerhettük meg a ránk váró feladatokat, a szecesszió jellemzőit, Szabadka nevezetességeit.

Bővebben...

Ünnepélyes díjátadó a Kamaránban

Kelemen Gábor
5/13. B osztályos épületgépész technikus tanuló a
Szakmasztár Fesztiválon megrendezett
Országos Szakmai Tanulmányi Verseny döntőjén IV. helyezést ért el.

Bővebben...

Kérdésed van? Keress minket bizalommal!     felveszem a kapcsolatot